piątek, 29 sierpnia 2014

NOWOŚĆ!! JOLT ODORIZER ROOM - SEXLIGHT - mocny jak Poppers !

JOLT dzięki swojemu silnemu działaniu na obie płci, sprawia, że nikt nie jest w stanie oprzeć się jego działaniu. Zobacz jak SEXLIGHT ''rozpala Ciebie i kogo tylko zechcesz do czerwoności'' !  Puszczą wam wszelkie hamulce!

Skład tego specyfiku został opracowany tak, aby pobudzać seksualnie - zarówno kobiety jak i mężczyzn. Odzyskaj energię po ciężkim dniu. Zawarte w składzie azotyny wywołują relaksację mięśni gładkich w całym organizmie, również mięśni pochwy.

Kolejną fazą działania jest rozszerzenie naczyń krwionośnych (co powoduje nagły spadek ciśnienia krwi) oraz zwiększenie częstości akcji serca, w wyniku czego Twoje podniecenie sięga zenitu!

Daj sobie i innym szanse na najlepszy orgazm w życiu! Powodują powstanie efektu euforii i podobnych czynności spowodowanych spadkiem ciśnienia we krwi - efekty te są często odczuwane jako zwiększenia pobudzenia i pożądania seksualnego. Jednocześnie SEXLIGHT rozluźnia mięśnie pochwy i odbytu ułatwiając penetrację.  Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na ulotce.

Substancja wysoce łatwopalna. Szkodliwa przy: bezpośrednim wdychaniu, kontakcie ze skórą lub połknięciu ! Należy  trzymać z dala od dzieci i źródeł zapłonu! Przechowywać w chłodnym wentylowanym miejscu. Nie palić i nie połykać! Nie stosować z innymi produktami  wzmacniającymi erekcję. W przypadku chorób serca (krążenie) skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Data ważności na opakowaniu zbiorczym. Sposób użycia:  Uważnie, pozostaw otwartą buteleczkę.

Afrodyzjak można zamówić na stronie intymność.pl oferującą produkty dla kobiet i mężczyzn