środa, 25 września 2013

Erotic Power Drink - 100ml - Krople Seksu! Rozpali zarówno kobietę jak i mężczyznę!

Te krople "rozpalą Was do czerwoności" i sprawią, że Wasze intymne chwile przeistoczą się w niesamowite, ekstatyczne przeżycie. Puszczą wam wszelkie hamulce! Skład tego specyfiku został opracowany tak, aby pobudzać seksualnie - zarówno kobiety jak i mężczyzn. Odzyskaj energię po ciężkim dniu - Dzięki zawartości L-Argininy, po zastosowaniu Erotic Power Drink odzyskasz siłę witalną i energię a także poprawisz krążenie, dzięki czemu także Twoje genitalia będą lepiej ukrwione i bardziej czułe na dotyk.

L-Arginina została również uznana za środek skuteczny w walce z niepłodnością mężczyzn, zwiększającą produkcję nasienia. Jest prekursorem tlenku azotu, więc wspomaga erekcję i jest użyteczna w przypadku zaburzeń wzwodu. Zawiera Owies. Ta znana wszystkim bylina obfituje w saponiny, flawonoidy, minerały oraz alkaloidy niezbędne do prawidłowej pracy systemu hormonalnego. stosowana przy depresji, wyczerpaniach nerwowych i seksualnym osłabieniu, bezsenności i melancholii.

Tłumi chęć palenia, stosowany także przy kaszlu, stanach zapalnych gardła, problemach z płucami, ale również przy reumatyzmie i przy tworzeniu się kamieni. Wzmacnia serce, szczególnie po atakach i operacjach serca. afrodyzjak Dzięki zawartości witaminy C, Erotic Power Drink wzmacnia odporność organizmu. Witamina C jest też przeciwutleniaczem, przeciwdziała starzeniu się skóry. Uszczelnia naczynia krwionośne, dzięki czemu poprawia krążenie - także w miejscach intymnych. Żurawina jest znana ze swoich właściwości zapobiegania i leczenia infekcji moczowych i zapalenia pęcherza moczowego.

Bywa stosowana również w przypadku cukrzycy typu 2, zespołu przewlekłego zmęczenia, szkorbutu, zapalenia opłucnej i raka. Możliwe skutki uboczne: jest raczej bezpieczna, ale w dużych ilościach może powodować lekkie podrażnienie żołądka i biegunkę. Zażywanie regularnie dużych ilości może powodować kamicę nerkową.

Środki ostrożności: nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

W przypadku chorób przewlekłych, zalecamy zażywanie Erotic Power Drink skonsultować z lekarzem.

Składniki: Erotic Power Drink - składniki w 10ml: L-Arginine 100 mg, Avena Sativa 100 mg, Witamina C 50mg (83%DZ), Vaccinium Macrocarpon 50mg, Sodium Methyl Paraben 0.7mg,Sodium ethyl, paraben 0,2mg sodium propyl paraben 0,1 mg, woda

Możliwe skutki uboczne: Może wpływać na zmiany stężenia potasu, zwiększa kwasowość w żołądku a także poziom glukozy we krwi. Ze względu na zawartość żurawiny, w dużych ilościach może powodować lekkie podrażnienie żołądka i biegunkę. Zażywanie regularnie dużych ilości może powodować kamicę nerkową. Zawiera kwas salicydowy (podobnie do aspiryny), nie należy stosować w przypadku alergii na kwas salicydowy. Zawierają szczawiany - w przypadku kamicy nerkowej należy skonsultować z lekarzem.
Zamawiam Erotic Power Drink - 100ml - Krople Seksu!

Tagi: afrodyzjaki, hiszpańska mucha  

Opinie o produkcie:

Wypróbowałem i na mojej żonie nie zrobiło wrażenia nawet pół butelki.

ekstaza tak to odpowiednie słowo oddające to co się działu u mnie w sypialni Wojtek

ekstaza nieporównywalna z niczym innym, ale to nie tylko sprawka tych kropli lecz mojej dziewczyny Michał